Android Uygulama: Pie ile Android App Geliştirip Yayınlayın

Deal Score+9
Deal Score+9

Merhaba,

Android Uygulama: Pie ile Android App Geliştirip Yayınlayın kursumuza hoşgeldiniz.
Harika Android uygulama geliştirip Android’de Fragment, Architectural Room ve Firebase online veritabanında uzmanlaşın. Android Uygulama Geliştirme alanında uzman olun.

Paylaşmak bizim tutkumuz.

Hedefimiz bu Android kursuna kayıt olan herkese doğru örneklerle tecrübemizi aktarmak ve Android dünyasının kapısını aralamanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Android Uygulama: Oreo ve Pie ile Android Uygulama Geliştirme kursunda öğrendiğiniz bilgilerle basit Android uygulamaları değil, büyük ölçekli, Web entegrasyonlu harika uygulamalar geliştirebileceksiniz.

Bu Android Mobil uygulama kursu orta seviye bir Android uygulama geliştirme kursu. Yani bu kursa sıfırdan başlamayacağız. Bu kursta programlama dili olarak Java kullanacağız. Dolayısıyla daha önceden Java programlama dilini biliyor olmanız gerekli. Yine bu kurs için temel Android bilgisine sahip olmalısınız. Çünkü bu kursta ileri seviye konular öğrenerek, bu bilgilerinizle Android Developer olarak iş bulabileceksiniz. Android geliştirme konusunda uzman olmalısınız.

Android Uygulama: Oreo ve Pie ile Android Uygulama Geliştirme kursunda neler öğreneceksiniz?

Bu kursta fragmentlar, architectural room veritabanı, notifikasyon, firebase realtime veritabanı, retrofit kütüphanesi ile rest api kullanımı gibi çok önemli konuları ele alacağız. Kurs süresince bütün konuları uygulamalı olarak öğreneceksiniz. Ayrıca 2 adet büyük ölçekli, web entegrasyonlu, online veritabanı kullanılan harika uygulamalar geliştireceksiniz.

Neden bizim Android Uygulama kursumuza katılmalısınız?

Bu konuda cevabımız basit: Kursun kalitesi.

Kaydolduğunuzda, OAK Akademi’nin deneyimli eğitmenlerinin konuya hakimiyetini ve aynı zamanda tecrübelerini aktarmadaki uzmanlıklarını hissedeceksiniz.

Güncel İçerik

Teknolojinin hızlı bir şekilde nasıl geliştiği sır değil. Her gün yeni araçlar piyasaya sürülüyor, Google Android’i güncelliyor ve en son bilgilerden haberdar olmak çok önemli. Bu kursla her zaman en yeni trendleri takip etme şansına sahip olacaksın.

Video ve Üretim Kalitesi Kalitesi

Tüm içeriklerimizı size en iyi öğrenme deneyimini sunmak için yüksek kaliteli video / ses olarak üretiyoruz.

Android Kursumuza katıldığınızda;

  • Kursa Ömür Boyu Erişim

  • Soru ve Cevap bölümünde Hızlı ve Kolay Destek

  • Udemy Tamamlama Sertifikası İndirme şansını elde etmiş olacaksınız.

Haydi şimdi Android Uygulama: Pie ile Android App Geliştirip Yayınlayın kursumuza kayıt olun.

Android dünyasına yelken açmaya hazırsanız bekliyoruz.

Due to its open-source nature, working with the Android platform necessitates constantly learning about the Android platform. Udemy’s Android development courses keep you ahead of this learning curve, with courses on Android operating systems and more.


Author : Oak Academy

Ratings : 5,0 / 5.0

Students : 2.656 öğrenci

https://www.udemy.com/android-uygulamaoreo-ve-pie-ile-android-uygulama-gelistirme/?couponCode=OAKACADEMY

Category : Yazılım Geliştirme, Mobil Yazılım Geliştirme, Android Geliştirme

Coursegence
Logo