CodeIgniter – rozwijanie aplikacji webowych w PHP i MySQL

Deal Score+8
Deal Score+8

Cześć! W tym kursie chciałbym zaprezentować Ci framework CodeIgniter, dzięki któremu możesz w łatwy i prosty sposób zbudować swoją aplikację webową.

Jestem developerem PHP i w swojej pracy zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych. Uważam, że CodeIgniter jest w stanie w znaczący sposób ułatwić pracę programisty, przyspieszając jego pracę nad kolejnymi projektami dzięki wielu narzędziom, które udostępnia. Jednocześnie jest szybką platformą, która pozwala na łatwe serwowanie treści dla użytkowników aplikacji.

W tym kursie zajmiemy się projektem, który zakłada stworzenie sklepu z grami komputerowymi. Krok po kroku zademonstruję, w jaki sposób możemy zaimplementować go za pomocą właśnie tego frameworka.

Treść kursu jest następująca: na samym początku omówimy, w jaki sposób możesz w łatwy sposób przygotować swoje środowisko, na którym możesz pracować nad swoją aplikacją. Następnie stworzymy nowy projekt i zainstalujemy w nim zależności i wreszcie stworzymy nasz “Hello World” przy pomocy frameworka CodeIgniter.

Kolejne rozdziały wdrożą nas w podstawy – używania szablonów, nawiązywania połączenia z bazą danych i modelowania naszych danych. Będziemy także zajmowali się tworzeniem formularzy i walidacją danych. Wreszcie, będziemy omawiać uwierzytelnianie użytkownika, testowanie naszych aplikacji i używanie funkcji pomocniczych, takich jak Email i inne.

Jeśli rozwijasz lub chcesz rozwijać aplikacje webowe przy pomocy języka PHP i frameworka CodeIgniter i potrzebujesz kursu, który szybko wdroży Cię w niego, ten kurs jest dla Ciebie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na kursie!


Author : Jacek Pająk

Ratings : 4,7 / 5.0

Students : 276 uczestnika

https://www.udemy.com/codeigniter-rozwijanie-aplikacji-webowych-w-php-i-mysql/?couponCode=92CF790260A7CBAD5BFB

Category : IT i oprogramowanie, IT i oprogramowanie — inne, CodeIgniter

Coursegence
Logo